Informace o domu

Zastavěná plocha
134 m2
Podlahová plocha
110 m2
Velikost
4+kk
Hrubá stavba
2.130.000 Kč s DPH
Dům bez interiéru
4.090.000 Kč s DPH
Cena na klíč
4.510.000 Kč s DPH

Jednoduše funkční. Přesně takový je náš typový dům B05. Díky výřezu do jeho obdélníkové tvaru vzniklo kryté závětří, které plní nejen praktickou funkci ochrany před povětrnostními vlivy, ale zároveň člení jinak pravidelný půdorys.
Velikostně se jedná o 4+kk.
Co se týká interiéru, důraz je kladen na logické uspořádání a dostatek úložného prostoru. Ze zádveří se ocitnete rovnou v hlavní společenské zóně, na kterou navazuje centrální chodba, která Vás zavede do klidové části domu a sociálního zázemí.
Vzhledem k otevřené dispozici dům působí vzdušným a prostorným dojmem. Obývací pokoj plynule navazuje na jídelnu a kuchyňský kout, přičemž tyto prostory jsou štědře prosvětleny francouzským oknem, které zároveň propojuje exteriér s vnitřním provozem.
Kromě krytého závětří lze, jinak pravidelný, tvar domu dále rozčlenit dřevěným obkladem nebo různou barevností fasády, jak můžete vidět na vizualizacích.
Ideální je rovinatý či mírně svažitý pozemek s jižní nebo jihozápadní orientací.

Půdorys přízemí BUNGALOW L03
Líbí se Vám tento dům? Nebo byste rádi změnili místnosti, něco přidali či odebrali? Ozvěte se a my s Vámi nezávazně projdeme všechny možnosti.