Stupně dokončení domů

Nemusíte si zvolit pouze výstavbu domu na klíč, ale můžete si od nás nechat postavit třeba jen hrubou stavbu (Hrubá uzavřená stavba) nebo částečně dokončený dům ( Dům bez interiéru). Vše závisí na vašem rozhodnutí a chuti se do výstavby svého domu zapojit.

Rovněž pro vás můžeme zajistit mimo vyprojektování domu i následné vyřízení povolení stavby na úřadech.

Jak vybrat stavební parcelu

Výběr místa, kde se rozhodnete postavit svůj vysněný dům a kde budete trávit většinu Vašeho života je jedním z nejdůležitějších rozhodnutí, která musíte u výstavby domu učinit.

Výběr stavební parcely

Abychom Vám trochu pomohli s tím, na co si dát u výběru pozemku pozor, sestavili jsme v několika bodech okruhy, o které byste se měli před koupí pozemku zajímat.

 1. Lokalita
 2. Velikost, tvar a možnost výstavby RD na pozemku
 3. Orientace na světové strany
 4. Svahovitost terénu
 5. Dostupnost inženýrských sítí
 6. Přístup na pozemek
 7. Geologické a hydrogeologické poměry
 8. Ochranná pásma staveb a sítí

Financování

Pokud budete chtít, můžeme Vám pomoci zajistit financování výstavby domu prostřednictvím našich finančních specialistů.

Výstavbu domu můžete financovat hotovostními prostředky, hypotečním úvěrem, stavebním spořením či kombinací těchto možností.

Cena domu je u nás pevná, smluvně garantovaná a tak máte jistotu, že finanční prostředky určené na výstavbu vám nebudou chybět.

Úhrada výstavby domu probíhá po etapách dle rozestavěnosti a je popsána ve smlouvě o výstavbě domu.

Základové desky

Základ domu je jedním z velmi významných technických stavebních prvků budov a kvalita zhotovení základové desky má velký vliv na následné provedení rodinného domu samotného.

Aby bylo vše v pořádku, základovou konstrukci vyprojektujeme současně s domem a vypracujeme pro Vás i cenovou nabídku na její zhotovení.

Návrh interiéru

Každý, kdo staví nový dům dělá mnoho rozhodnutí, která ve výsledku vedou ke spokojenosti s užíváním domu jako celku. Jednou z velmi důležitých rozhodnutí je návrh řešení interiéru tak, aby splňoval vaše představy jak z hlediska designu, tak i z hlediska praktického využívání.

Profesionální návrhy interiéru

Proto jsme připraveni s našimi designery Vám pomoci s návrhem již při vytváření definitivní podoby domu. Můžeme tak zapracovat do stavby prvky, které vznikly při návrhu interiéru.

Věřte, že toto spojení architekt-designer Vám umožní realizovat bydlení, o kterém jste jen snili při listování v katalozích.

Interiéry Vám pomůžeme nejen navrhnout, ale i zrealizovat a tak se můžete stěhovat opravdu jen s pověstným „kartáčkem na zuby“.

Okolo domu

Jsme si vědomi, že postavením domu ještě vše nekončí. Nabízíme proto možnost dokončení i okolí domu. Jedná se především o:

 • napojení inženýrských sítí,
 • terénní úpravy,
 • zahradnické práce,
 • realizaci teras, zpevněných ploch, chodníků, oplocení
 • stavby zahradních chatek.

Vše jsme schopni Vám navrhnout a zrealizovat podle Vašich představ.